Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
Harriet Zeng Ms. Harriet Zeng
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Sembang sekarang Hubungi pembekal
 Tel:86-28-81728221 E-mel:harriet@xrxoptic.com
Home > Produk-produk > Pigtail Fiber Optik > ST Fiber Optic Pigtail > 0.9 2.0 OM2 OM3 OM4 ST Pigtail
0.9 2.0 OM2 OM3 OM4 ST Pigtail
0.9 2.0 OM2 OM3 OM4 ST Pigtail
0.9 2.0 OM2 OM3 OM4 ST Pigtail
0.9 2.0 OM2 OM3 OM4 ST Pigtail
0.9 2.0 OM2 OM3 OM4 ST Pigtail
  • 0.9 2.0 OM2 OM3 OM4 ST Pigtail
  • 0.9 2.0 OM2 OM3 OM4 ST Pigtail
  • 0.9 2.0 OM2 OM3 OM4 ST Pigtail
  • 0.9 2.0 OM2 OM3 OM4 ST Pigtail
  • 0.9 2.0 OM2 OM3 OM4 ST Pigtail

0.9 2.0 OM2 OM3 OM4 ST Pigtail

    Jenis bayaran: L/C,T/T
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
    Pesanan minimum: 100 Bag/Bags
    Masa penghantaran: 15 Hari

Maklumat asas

Model No.: ST/UPC SM 0.9 2.0 MM OM2 OM3 OM4

Additional Info

Pengangkutan: Ocean,Air

Port: Shanghai,Shenzhen,Ningbo

Penerangan produk

Fiber Optic Pigtail adalah penting bagi rangkaian optik. Ia mempunyai penyambung yang sama atau berbeza yang dipasang pada akhir kabel gentian optik. Siri Fiber Optic Pigtail dilengkapi dengan koleksi panjang dan penyambung yang komprehensif untuk memenuhi permintaan anda untuk penggunaan. FC fiber optik pigtail mempunyai FC / APC, FC / UPC, mengikut palam, anda boleh memilih semua jenis kabel optik untuk menyambung penyambung.

ciri-ciri

Ferrule seramik;
Kerugian pulangan yang tinggi;
Kerugian penyisipan yang rendah;
Kebolehulangan dan kebolehpercayaan yang baik;
Cemerlang Digilap dan 100% diuji;

ORDERING MAKLUMAT

CONTOH

PIGTAIL: SCU-A1S9L3 (SC / UPC-G.657A1-SIMPLEX-0.9MM-LSZH-3M)

PATCH CORD: SCU-SCU-A1S9L3 (SC / UPC-SC / UPC-G.657A1-SIMPLEX-0.9MM-LSZH-3M)

SCU SC/UPC

FIBER TYPE

CABLE

CABLE SIZE

JACKET

LENGTH

SCA SC/APC

D              G.652D

S    SIMPLEX

9   0.9MM

L  LSZH

1     1M

 

A1            G.657A1

D    DUPLEX

2    2.0MM

P    PVC

2     2M

 

A2           G.657A2

 

3    3.0MM

 

3     3M

 

M1     OM1(62.5/125)

 

 

 

X    XM

 

M2    OM2(50/125)

 

 

 

 

 

M3    OM3(50/125)

 

 

 

 

 

M4       OM4(50/125)

 

 

 

 

1. Dada lembaran

 

Testing Condition

(dB)

SM

MM

APC

UPC

PC

Optical Performance

IL(dB)

1310/1550nm LD Light

0.25

0.2

0.2

0.2

RL(dB)

1310/1550nm LD Light

60

50

50

 

Environment

Performance

High Temperature

+85℃,168H

0.2

Temperature cycle

-40~+75℃,21cycle,168H

0.2

Humidity thermal(Fixed)

5℃,95%R.H.,168H

0.2

Humidity thermal cycle

10~+65℃,95%R.H.,21 cycle,168H

0.2

Mechanical Performance

Vibration

10~55Hz,1.5mm(p-p)

0.1

Bending

0.9kgf,-90°~+90°,100cycle

0.1

Torsion

2.5kgf,10times/min,±180°,200times

0.1n

Anti-tension

90N,10min

0.1

 

Dropping

1.5 height, 8 times

0.2

Repeat

10 Times inserts

0.1

Durability

>1000times

0.2

2. Prestasi Mekanikal dan suhu kerja

Working temperature

-40 to 80

Storage Temperature

-5 to 50

φ3.0 Fiber Curl Radius

30

Mm

φ3.0 Anti-tensile strength

9.0

Kgf

3. Indeks 3D

 

APC

UPC

 

Radius of cury

5-12

10-25

7-25

Apex offset um

0-50

Angle

7.5-8.5

 

 

st upc 0.9mm simplex sm connectorst upc 2.0mm simplex mm OM2 connector-1st upc 2.0mm simplex mm OM3 pigtail-1st upc 2.0mm simplex mm OM4 pigtail-1st upc 2.0mm simplex sm pigtail-1


Kategori produk : Pigtail Fiber Optik > ST Fiber Optic Pigtail

E-mel kepada pembekal ini
  • Ms. Harriet Zeng
  • Mesej anda mestilah antara watak-watak 20-8000

Senarai Produk Berkaitan

Rumah

Phone

Skype

Siasatan