Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
Harriet Zeng Ms. Harriet Zeng
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Sembang sekarang Hubungi pembekal
 Tel:86-28-81728221 E-mel:harriet@xrxoptic.com
Home > Peta Laman
tentang kami
Chengdu Xinruixin adalah pembekal komponen optik FTTx berkualiti tinggi lebih dari 20 tahun. Dengan dua kilang dan rantaian bekalan yang kuat, kami dapat menyediakan semua jenis produk berkaitan FTTx, termasuk Patch Cord, Pigtail, PLC dan FBT Splitter, Distribution Box, Patch Panel, Fiber Optic Transceiver, Adapter, ODF, FTTx Accessories dan sebagainya. Hubungi kami untuk harga terbaik.

Kategori dan produk

Kabel Patch Fiber Optik

Pigtail Fiber Optik

Pemisah Optik PLC

Pemisah FBT

Pemancar Fiber Optik

Kotak Pengedaran Serat

Penutupan Serat Serat

Fiber Optic Patch Panel / ODF

Aksesori FTTH

Products Keywords
SC APCUnit Odf100G CFPOdf UnitFTTH FTTxKit Kipas1x2splits40G QSFP +Pigtail STMod SingleRangka ODFKord seratPigtail LCPigtail FCFiber OpticModul OptikLSZH Jecket100G QSFP28Pemisah PLCPemisah FBTPatch 2.0mmSM OS2 ModelMod Multi MMJumper optikPlc SplitterFbt SplitterKod tampalanPON SplitterJumper seratABS SplitterFC TO SC OM42.0mm SC UPCPemancar PONJumper LC STSC APC JumperKord Patch FSFC Patch CordST APC JumperLC Patch CordSC Patch CordPemisah optikPemisahan 1x8ST MM PigtailKandang OptikPigtail SC SCLC MM PigtailPigtail optikPanjang 1m 3mMod Multi OM2Fiber PigtailPemancar QSFPKabel pigtailJaket Luar PVCKualiti tinggiOM2 ST PigtailJumper perisaiLampiran FiberPigtail LC OM4Simplex JumperPigtail SC APCSM 0.9 PigtialLampiran KubahST Fiber CableOptical JumperSC Fiber CablePemisahan 1x64Laci gelongsorLC Patch Cable96 Port SC ODFFTTX FTTH CATVRangkaian FTTXMod Single OS2PVC OFNR 0.9mmPemancar 1.25GPigtail SC OM5Pigtail FC UPCPalam SplitterPlastik ABS PCFiber SplitterPigtail ST OS2Fiber Optic BoxOptic EnclosurePenyesuai SeratOptical AdapterPeti PengedaranKotak kalis airPemisah Coupler12 24 Cores BoxST TO ST Jumper2 4 6 8 12 Inti24 Cores SC ODF1x8 PLC SpliterPenyesuai OptikBahan ABS PC GFAPC UPC FerruelModul Optik PONLC UPC SPLITTERSC ke LC JumperLampiran MPO LCPanjang tersuaiABS Box SplitterPelabuhan SC ODFPLC Box SplitterSC LC Patch CordPLC 1x8 SplitterFiber Optic CordKabinet FTTH ODFSC UPC PLC FiberPLC ABS SplitterPanel Silikon SCSC ke LC AdapterSC SC Patch CordBahan LSZH JAKETKabel Jaket BiruKord Patch 0.9mmWarna Jaket Aqua1x32 PLC SpliterLC UPC Connector2.0 Jumper kabelSinglemode 0.9mmMM OM2 ConnectorPigtail 12 CoresKabinet ODF luarWarna Jaket BiruPemancar 10G XFPDalaman / luaranLampiran PlastikKabel Trunk LSZHSC UPC ke SC UPCKabel Panjang 3mKabel patch 2.0mmPigtail FC OS2 SMJumper Mod SingleEmpat Corak PatchPigtail SC Bundle16 Pelabuhan LuarOM4 LC Patch CordST SM 0.9 PigtailKabel Patch SC STSC UPC SM PigtailPanel Patch OptikSC APC SM PigtailPigtail Pita RataKit Kipas 36 Inch3.0mm 2.0mm optikPatch 3.0mm PatchSM BUNDLE PIGTAILKabel Patch FiberSC FTTH FaceplatePLC Mini SplitterPanel Soket OptikMasukkan SplitterMod Tunggal LC FCMulti Mode JUMPERJumper SC UPC OM5Panel Soket SeratKotak Optik FiberModul Optik 1.25GPoskod LC UPC OM5Kabel Patch CableSM 0.9 ST PigtailKabel Patch PatchKawat Patch OptikPemisah Optik PLCKilang Cina HARGALC MM OM3 PigtailRangkaian 0G DWDMPigtail LC MM OM4Panel Patch BebanTiub keluli 0.9mmSerat Mod TunggalKawat Patch FiberPemancar CFP2 LR4Ftth Terminal BoxKabel Patch ST 3mKabel patch 3.0mmFttd Terminal Box1270nm CWDM SFP28Kotak Terminal FthMini Tube SplitterWarna Jaket KuningOptical Patch CordPLC Fiber SplitterSC LC FC Connector2 IN 2 OUT ClosurePigtail LSZH JaketSc Pigtail AdapterSC ke ST MiltimodeKord Papan DupleksPigtail ST APC UPCModul ABS SplitterBut Gaya Telcordia96 SC LC FC ST ODFMM Fiber Cable MPOPelompat LC ST OS2Pigtail LC UPC OM2FTTH Kolam DalamanST TO FC SM JumperSinglemode G.657A1ST TO FC MM JumperPigtail Simpel OM5Modul Pemancar DOMPigtail Jaket BiruFC TO LC ConnectorJumper Serat OptikDrop Pigtail KabelFC UPC 0.9 PigtialFC APC 0.9 PigtialSC TO FC ConnectorKabel Patch FC APCSC TO ST ConnectorSM Fiber Cable MPOPigtail SM Simplex6 Kit Kipas StrandLC ke Penyambung SCOM3 / OM4 MultimodePlc Insert SplitterLampiran Optik FTTHPigtail ST 12 CoresBundle Optic PigtalPigtail Fiber OptikKotak Desktop SoketFiber Lampiran LuarPemisah Kabel OptikPemisah Serat OptikPigtail 12 Cores ScBingkai Dalaman ODFKotak Siri GPZ / JJPemasangan Rak FTTHSC UPC 1X8 MasukkanKotak Pemisah SeratKotak Penamatan MPOOptical Patch PanelFiber Optic PigtailMultimode MM DuplexPeti IP68 kalis airPanel gentian optikFTTH ODF 19 Inch 1UPigtail FC LSZH PVCDiameter Tiub DalamSC ke Penyambung LCST TO FC OM4 JumperJumper SC ke ST OM3Pemisah Coupler FBTLampiran SepenuhnyaPembahagi tetingkapJenis Pemisah KasetKedai Dinding FiberAdaptor Fiber OpticKabel Patch SimplexModul Pemancar CFP4Penutup Kubah SeratSplitter Optik DualPigtail Mod TunggalSC to SC Patch Cord144 SC LC FC ST ODFAPC UPC 0.9 PigtailKotak Terminal FTTDOut ODF Frame FrameBundle Optik PigtalPeti Optik PC / ABSBox Optic Fiber SMCST kepada SC JumperPLC Sc Apc SplitterOrange Jacket Color72 Penutupan SplicePenyesuai Duplex SC2 Panel FTTH SocketPlc Tube Steel Mini8 cara PLC SplitterOS2 Single Mode PVCOS2 ST ke ST JumperKotak Penamatan FTTHKabel LC Fiber PatchLampiran Fiber OpticPelompat Fiber OpticKord Patch LC ST OM3Kotak Terminal OptikPemancar QSFP28 PAM4Optical Terminal BoxPigtail Optik RobbonPelompat Jecket LSZHSC Fiber Patch CableOptic Splice ClosureST Fiber Patch CableFC TO ST Single ModePanas Panas MengecutSC To LC Fiber CableST / UPC ke ST / UPCMpo To Sc Patch CordFiber Optic SplitterMpo To Lc Patch CordSpiral Armored CableLC Fiber Optic CablePemancar Optik 1.25GSC / APC ke SC / APC2.0mm Patch Cable STLC Pigtail MultimodeSplitter Kabel OptikOptical Dome ClosurePLC Optical SplitterKotak MPO Rack MountPigtail 0.9mm SM OS2Pemisah SC / APC 1x2LC Fire Rating RiserST ke FC Fiber Cable12 Serat OM2 OM3 OM4Optical Splitter BoxEmpat pelompat corakKotak Splitter OptikMultimode OM3 JumperPigtail 3.0mm SM OM5Tanpa Pigtail SC APCRobbon Optic PigtailKord Patch LC MM OM3Pemancar Fiber OptikPemancar 1310nm 10kmKotak Peti Peti FTTHPLC ABS BOX SplitterHeat Shrinkable SealABS BOX Splitter 1x82.0 Multimode DuplexSC APC Mini SplitterFBT SC / UPC CouplerBahan Plastik PC ABSLC / UPC ke LC / UPCSC / APC 0.9 CouplerLC APC DX Patch CordFC TO SCduplex CABLEKotak Terminal FiberPenamatan Akses FTTH1M hingga 10M JumperKotak Terminal MentalOptical Fiber PigtailSC UPC Duplex AdapterST Singlemode AdapterKabinet gentian optikMpo To Mpo Patch CordSC UPC Duplex CouplerKord Patch PVC JecketPenutupan Fiber OptikFiber Optic ST JumperLC Adapters Duplex LCJaket Luar PVC 0.9 MmOM3 50 125 Patch CordWarna Penyambung BiruSC APC Steel SplitterKord Patch Jaket BiruFull Loaded EnclusureKord Patch Jaket LSZHJumper Kualiti TinggiKord Patch LC UPC OM5Penyambung Tersuai LCPigtail LC APC SM 2.0Pemancar Generik CFP4Pemisahan MenggunakanDrop Cable Patch CordLC UPC SM 0.9 PigtailPemancar 100GBASE ER4Pigtail LC UPC SM 2.0Fiber Optic ConnectorSinglemode SC CouplerPelompat SC ST DuplexMini 0.9 PLC SplitterPemancar SFP-25G-SR-STetingkap FBT CouplerPLC Masukkan SplitterPenyesuai kabel optikBUNDLE FC UPC PIGTAILPLC Cassette SC / APCSC / APC Masukkan PLCPenutupan Splice IP68Kotak Penamatan OptikPenutupan Fiber OpticKotak Penamatan SeratPigtail LC APC BundlePenutupan Kubah OptikPeti Pengedaran SeratPenutupan Dome SpliceKit Kipas Fiber OptikPigtail SC OM2 BundleKotak Unit 1U DalamanFiber Optical PigtailPembahagi Wayar optikTiga Windows SplitterKabel Patch Fiber MOPOutlet TelekomunikasiDiameter Jarum KeluliLC Duplex Fiber FlangeLC ST OM3 Fiber JumperFBT 13 / 15nm SplitterKotak Pengedaran SeratFC TO LC Duplex JumperFC Fiber Optic PigtailFC ke SC Optical CableSC Fiber Optic PigtailFC TO ST SM Patch CordKotak Pengedaran OptikPenyambung Kabel FiberSimplex 2.0 Patch CordST Fiber Optic PigtailSC Single-mode CouplerSimplex 0.9 Patch CordPLC 0.9 Steel SplitterPanel Pengedaran SeratFC SC Fiber Patch CordOptical Fast ConnectorLC TO ST 50/125 JimperLC LC Fiber Patch CordPenyambung cepat optikFiber Optic Patch CordPerlindungan Gred IP65IL dan RL yang optimum4 Saluran Terima BebasPenyambung Warna HitamBuldle Pigtail 12 IntiPigtail Jaket PVC LSZHFTTH Drop Cable SC UPC1310nm 2km Modul OptikPigtail kalis air luarWarna Penyambung BeigeMODUL 25GBASE-SR SFP28Pigtail 6 Cores BundlePigtail 12 Cores 0.9mm96 Panel SC Patch PortPenamatan Wall MountedGandingan SC / APC 1x2Modul Optik 1.25G CWDMLC to ST Duplex JumperDDM 20km 1310 / 1490nmModul Optik GPON OLT CKotak Panel Soket FTTHPenyambung Warna BeigePeringkat Fiver G657A172 Inti dengan PigtailLengan Splice 1.5x60mmABS PLC Splitter BoxesPelompat PVC MultimodeGred Perlindungan IP68Kotak Mini 2 Port FTTHRak Panel Patch GunungKotak Terminal 8 CoresKotak Terminal Serat 4FC TO SC Duplex JumperSC / UPC Fast ConnectorBeban Penuh 96 Port ODFDuplex Multimode FCTOSCSC Untuk ST Fiber CableFC TO SC OM3 Patch CordLC Kepada FC Patch CordLC Untuk ST Fiber CablePLC Splitter SC UPC 1X8Kabel optik serat pukalFBT Coupler Fiber optikSC TO LC APC Cord PatchKabel Patch Fiber OpticSC / APC Fast ConnectorPenyambung Pantas CepatSC UPC TO SC UPC JumperMini Steel Splitter PLCPanel Patch SC LC FC STPenyambungan Rack MountLC UPC ke LC UPC JumperPenyesuai Gentian LogamSC APC ABS BOX SplitterPigtail 12 Cores BundleJumper Terbaik LC TO FCPigtail PVC LSZH BundleSM OS2 12 Cores PigtailSC UPC 2.0 BOX SplitterSC APC 2.0 BOX SplitterPLC BOX Splitter Sc APCPeti Pengedaran ABS ABSPanel Patch Beban PenuhOptical Fiber ConnectorPeti Perlindungan KabelABS BOX Splitter Sc Upc4 Saluran CWDM 10GB / sFiber Optic ABS Box PLCPLC Splitter Bare FiberFC to SC Hybrid AdapterOS2 ST ke ST Patch CordPLC Splitter Tube SteelRangka Pengedaran OptikPemancar Serasi GenerikKotak Dinding Outlet SCMini Steel PLC SplitterJenis tiub keluli 900umPigtail Bundle SC / APCPenyesuai gentian optikPelompat Serat Optik LCSplitter BOX for Sc UpcDual Window FBT CouplerPembahagi Tube Mini PLCOM3 50/125 LC ST JumperKabel Patch Fiber FC-FCPLC Splitter tanpa blokModul Pemancar DOM 10kmST UPC TO FC APC JumperPanel Patch Fiber OptikPigtail Mod Tunggal OS2Pigtail Fiber Optik OM2Pelompat Fiber Optik FCST Penyesuai Mod SingleKotak Terminal Serat 16OM5 LC ke SC Patch CordBundel 12 Cores PigtailPLC BOX Splitter Sc UpcKotak Optik Luaran LuarFC Upc Apc Fiber JumperLampiran Fiber Optik 2UKabel Patch Fiber OptikKotak Keluar Fiber WallPemancar Bidi SFP 1.25GKotak Terminal 16 CoresPenutupan Menegak OptikPeti Penamatan SplitterFerrule Seramik ZirkoniaMPO Kepada LC Patch CordKit Kipas Tiub PenyanggaPenutupan IP65 kalis airModul Optik 10G SFP DWDMModul PON Optik GPON OLTDinding Fiber Optik FTTHFiber Optik FTTH Pigtail2.0mm OM3 OM4 ST Pigtail25G BX BIDI SFP28 serasiUnit Perhimpunan DalamanMod Tunggal Lszh Pigtail2 Peti Pengedaran PC ABSFCTOSC Duplex Cord PatchPenutupan Sambatan OptikPeti Pengedaran TerminalFiber Optic PLC SplitterPigtail Simpel OM4 0.9mmPLC Splitter Optik PasifPelompat Fiber Optik MPO24 Penutupan Teras TerasOptical Vertical ClosureSM Fiber Optica SplitterSC / UPC 1550nm SplitterSM DX Patch Cord DalamanTaip Peti Pengedaran 16DSerat Optik PenyambunganMPO Kepada SC Patch CordMemegang Panel Jejak LGXPelompat Multimode LC-FCPenyambung gentian optikKord Patch Pengatur CaraPeti Maklumat MultimediaKabel Patch Duplex LC-FCModul Optik 10G SFP BIDIPLC 32 Masukkan SplitterKotak Fiber Optik ABS PCKabel gentian optik luarKerugian Pulangan TinggiSc Upc Connector ABS BOXFC UPC ke FC UPC JunmperMini Splitter 0.9 Sc UpcMultimode OM3 Patch CordDua Windows FBT Splitter1X8 1X16 1X32 1X64 1X128Penyambung Duplex LC OM3Optcal Horizonal ClosureSc Upc Connector SplitterKotak Optik Fiber Dalaman8 Peti Pengedaran ABS ABSPeti Pengedaran PenamatanPeti Fiber Optical 2 PortCoupler Fiber Optic FiberPeti Terminal Fiber Optic72 Kotak Optik Fiber PortKabel Serat Optik Pigtail16 Cores Plug in SplitterJumper Fiber Harga KilangABS BOX Splitter Abs TypeBox Optical Fiber-MountedPenyesuai OM4 Fiber OptikPenutupan Mendatar OptcalLC Fiber Optic Patch CordPeti Rak yang dipasang 1ULengan mengawan penyesuaiSC Fiber Optic Patch CordPanel Papan Fiber 19 InchFiber Splitter Mod SinglePemancar Ethernet 50GBASEKotak Dinding Fiber OptikFC To ST Fiber Patch CordPeti Terminal Fiber OptikSplitter Sc Upc ConnectorPigtail Mod Tunggal G652DFTTH Pigtail Connector LCPenerima Fiber Optik CFP2Kabel Patch FC Duplex OM2Warna Jacket Erika VioletInsensitif Multimode BendLC TO ST Fiber Patch CordModul Optik 1.25G BIDI LCSC / UPC 1x4 PLC SplitterFC Fiber Optic Patch CordSiber Optik Terbaik SplicPenutupan Sambungan OptikKawat Patch Optik DalamanKotak Perlindungan SpliceST Fiber Optic Patch Cord12 Cores 12 Pigtail WarnaPemancar 40KM LC BIDI SFPFC UPC Singlemode AdapterPigtail Mod Tunggal FC SMFC APC Singlemode AdapterTiub Penampan Fiber OptikMulti Mode OM4 Patch CordPeti Terminal Serat OptikMultimode LC to FC DuplexPelompat Optik OM4 DuplexSerat Patch Perisai SeratModul Optik EPON OLT PX20Pigtail 12 Cores ST BunchKabel Perisai Fiber PatchKabel Zipcord Fiber OpticModul Optik XGPON OLT SFPPenyambung Cepat SC / UPCPenyambung SC LC FC ST ODFModul Pemancar QSFP28 PAM4Pigtail Fiber Optik FC OS2Coupler penyesuai LC / UPCOutlet Dinding Fiber OptikKotak Splitter Fiber OpticLengan Perlindungan FusionLC UPC Duplex Fiber FlangeJumper Fiber Optik SimplexModul Pemancar 100G QSFP28LC APC Duplex Fiber FlangePigtail LC APC Fiber OpticSplitter Kabel Optik FiberSplitter Fiber Window DualPemancar 100GBASE-LR4 CFP4Low Connection FC ConnctorSplitter 0.9 dengan Sc UpcDrop Terminal Terminal BoxInsertion ST Jumper Rendah24 Cores SM MPO Patch KordPigtail Fiber Optik FC UPCLengan Splice Fiber RibbonSc Upc Mini Steel SplitterPenyambung Keluli Tahan SkLC APC Adapter tunggal modST Flange Fiber SinglemodeKerugian Penyisipan RendahJarak Hantaran Hingga 60kmPelompat Serat Optik FC-FCFC TO ST Simplex ConnectorTanpa Pigtails dan AdaptorPanel Patch Optik Serat 48Optical Distribution FrameSimplex Multimode OM3 AquaPenyesuai Fiber Simplex STMPO Kepada Patch Patch MPOKabel Patch Fiber Optic STOM3 Multimode Duplex FiberPenyesuai Mod Tunggal QuadJatuhkan Kabel Patch KabelKotak Terminal Fiber OpticPenyesuai Wanita ke WanitaPerempuan hingga PerempuanLC UPC Single-mode CouplerOptik 1X8 PLC Sc Apc FiberPemancar CFP4 100GBASE-LR4Fiber Pigtails Single ModePigtail Fiber Optik FC APCLengan kawin dengan FlangeKotak Pengedaran Jenis 16CPembahagi Tingkap Tiga FBTPigtail Fiber Optik SC APCPigtail Bundle Fiber OptikST 2.0 OM2 OM3 OM4 PigtailMod Tunggal LC / UPC 9/125Lengan Mating Tanpa FlangePelompat Serat Optik LC FCPemancar 50GBASE-ER QSFP28Simplex Multi Mode PigatilPigtail Mod Tunggal SC-UPCAdapte Serat Optik D KecilSM Fiber Optica Patch CordPenyambung St Kualiti BaikOM4 Fiber Optic Patch CordFC TO ST Fiber Optic CableFiber Optic Fast ConnectorModul Pemancar 80km 1470nmKabel Pelompat Fiber OpticKotak Terminal Fiber OptikMengunci Penutupan GegelungST kepada FC Simplex JumperSocket Terminal Serat FiberSatu Tetingkap FBT SplitterKotak Terminal Rack MountedPeti Penamatan Wall MountedBox Termination Fiber OpticModul Pemancar 10G CWDM SFPPeti Pengedaran ABS ABS 24APeti Pengedaran ABS ABS 16BRangka Pengedaran Optik ODFPeti Pengedaran Serat OptikRak Dinding Dalaman DalamanPigtail Erika Violet Jacket16B Peti Pengedaran ABS ABSJejak dengan Plastik FlangeSC Optic Patch Cord PigtailFC TO ST Simplex Fiber CordPigtail 12 Cores OM3 BundleSC Optical Fiber Patch CordPenutupan Serat Optik KubahODF Outdoor Wall-Mount PortKehilangan Insertion RendahPenerima Optik 10G CWDM XFPKotak Penamatan Fiber OptikPemisah Coupler Fiber OptikKabel optik gentian dalamanMultimode OM4 Optical CableKotak Terminal Fiber WalledLC / UPC ke LC / UPC DuplexPemancar SMF CPAK-10X10G-LRPenutupan meterai mekanikalPeti Pengedaran ABS ABS 16DKabel Patch Fiber Optik 2MMMini Splitter dengan Sc ApcPigtail Penyambung Fiber FCAntara Muka Optik Duplex LCModul OTU3 QSFP 1310nm 10kmPenutupan Splice 2 In 2 OutBenang Aramid yang DiimportModul Pemancar 1310nm 1.4kmSC / APC TO LC / APC DuplexPeti Pengedaran ABS ABS 16AJumper Fiber Optik FC ke FCKabel Patch Fiber Optik 3mmKotak IP68 Tahan Lama HitamKabel Patch Fiber Optik MPOLC ke Fc Single Jumper ModePenyambung SC APC ConnectorSC / UPC 13 / 15nm SplitterDrop Box Perlindungan KabelSC / APC 13 / 15nm SplitterPeti Pengedaran ABS ABS 12AOM3 50/125 Cord Patch FiberMini Splitter dengan Sc UpcPigtail Warna Putih TunggalPautan 100 Gigabit EthernetPemancar Sambungan LangsungMod Single Duplex Patch CordPanel Penyesuai SC PenyesuaiOM4 Optic Fiber Jumper CableKabel Patch Duplex SC-ST OM3Kotak Pengedaran Optik FiberSC Simplex Multimode AdapterPeti Terminal Fiber Optik 8DLC Simplex Multimode CouplerKotak Pengedaran Serat FiberPigtail Mod Tunggal 2.0mm SMPigtail dengan Kabel LZSH 1mAdapter Duplex Multi-mode SCPeti Terminal Fiber Optik 1ASC Multi-mode Coupler DuplexPeti Terminal Fiber Optik 8CLC Multi-mode Coupler DuplexMating Sleeve Without FlangeSC APC Connector Fiber OpticKotak Pengedaran ABS ABS 16CBox Terminal Fiber Optic 24CKotak Pengedaran ABS ABS 24CKotak Maklumat Struktur KuatKilang Profesional SC JumperPigtail dengan 0.9mm 1m LZSHGentian Patch Fiber SC To LCFiber Optic Distribution BoxPemancar Serat Optik 10G XFPModul Pemancar Optik SC PR30Kehilangan Refleksi BelakangKotak Kalis Air Luar DalamanPemancar Serat Optik OLT SFPFC / APC ke FC / APC SimplexFiber Optic Pigtail SplicingPIGTAIL OPTIK Fiber PVC LSZH2 Kotak Keluar Dinding SeratKotak Pengedaran Fiber OptikKotak Desktop Soket Optik SCPigtails Pigtails Patch CordModul Pemancar MTP / MPO DOMPenutupan Serat Optik GentianKabel Patch Fiber Optic PatchLC Kepada FC Fiber Patch CordDuplex Fiber Optic Patch CordPigtail Fiber Mod Tunggal OS2FBT13 / 15nm Coupler SplitterModul Pemancar DOM 850nm 100m40G 10km QSFP ER4 TranscevierCoupler 13/14 / 15nm SC / APCFTTH Plc Optic Fiber SplitterRangka Pengedaran Optik FiberSC / APC Three Coupler WindowModul Pemancar LC 1310nm 10kmPenyesuai Fiber Optik PlastikSC / APC FBT Splitter CouplerKotak Terminal Fiber Optic 48Kotak Dinding Pelabuhan 1 2 4SC Untuk Kabel Patch Fiber STPeti Terminal Fiber Optik 16ATiub Penyangga Teras 0.9mm 12Pigtail Liber UPC Fiber OpticPemancar Fiber Optik Cwdm SfpKotak Terminal Optik Fiber 1UPelompat SC ke SC Fiber OpticKotak Optik Fiber 8 PelabuhanPigtail ST Fiber Optic BundleKecekapan Kos Prestasi TinggiPigtail Fiber Optik MultimodePemancar Optik 25G DWDM SFP28Berkualiti tinggi FBT CouplerModul Pemancar Dwi-Dupleks LCPenyambung APC Steel SplitterPeti Pengedaran Serat DalamanSplitter 0.9 Sc Apc ConnectorFiber Optic Mini PLC SplitterPenutupan Talian Secara OptikPigtail Warna Biru PenyambungPanjang gelombang 1310 1550nmSC Apc Connector PLC SplitterOM5 LC Fiber Optic Patch CordSC Adapter tunggal Duplex modPeti Terminal Fiber Optik ODFPatchcord MPO-MPO Fiber OpticPenyesuai kabel gentian optikLC UPC Duplex Coupler AdapterKabel Patch Fiber Optik FC-FCPelompat LC ke ST Fiber OpticPemancar Optik Mod Tunggal LCKabel Patch Fiber Optik LC-FCPigtail Kabel Breakout FC UPCPenggabungan SC / APC 1x2 0.9Penyesuai Optik SC Simplex SCPemisah Coupler FBT 13 / 15nmKotak Kaset Pemisah PLC OptikModul Optik XGSPON OLT SFP N2FC APC UPC Singlemode CouplerSingle Multimode Fiber JunmperPemancar Fiber Optik SGMII SFPSerat Modul Tunggal Lebih 40kmModul 10G CWDM XFP 1470nm 80kmModul Pemancar CWDM SFP-10G-ZRModul Pemancar DOM 1310nm 10kmPemancar CFP4 yang disesuaikanModul Pemancar LC SMF DDM 10km100GBASE-SR4 QSFP28 850nm 100mLC UPC Pelbagai Duplex AdapterPenyesuai LC / APC ke LC / APCRak Gunung Pengedaran LampiranSC / APC 16 PLC Splitter JalanKotak Optik Serat Pole-MountedPelancar Dupleks Multimode OM4Peti Terminal Fiber Optik PortPemisah SC / APC 1x2 13 / 15nmTanpa Klip Logam dengan FlangePenyesuai LC / UPC ke LC / UPCSimplex Multimode Fiber FlangePemancar Serat Optik Gepon SFPKotak Penamatan Rak DilekatkanPemisah Penyisipan Fiber OptikPenyambung kabel gentian optikPemancar Optik Mod Mod Tunggal1 Kotak Pengedaran PC Port ABSDupleks Fiber LC / UPC AdapterPemancar Optik Kelas C Gpon OLTModul Optik XGPON COMBO OLT PONKotak Pengedaran PC ABS 16 IntiSC / APC 1x32 Masukkan SplitterKotak Serat Dipasang di DindingKotak Fmultimedia Struktur Kuat16 Kotak Pengagihan PC ABS PortMod Single Tiga Pemisah TingkapFiber Optic Pigtail Single ModePenyesuai Serat Logam One PieceQSFP-40G-LR4 serasi 40GBASE-LR4Penutupan Sendi Sambungan KabelPigtail Fiber Optik Mod TunggalSC / APC Masukkan Pemisah JenisPenutupan Splice Kalis Air LuarPigtail Fiber Optic Flat RibbonST Simplex Fiber Flange Adapter0.9 Mini Splitter dengan Sc UpcMematuhi RoHS dan bebas plumbum0.9 Mini Splitter dengan Sc ApcPigtail Mod Tunggal Serat OptikModul Optik yang boleh dipasangPembahagi 1x4 Berkualiti TinggiPigtail pelbagai mod disesuaikanInsertion Rendah 32 Way SplitterFC UPC 0.9mm OS2 Simplex PigtailPenerima Fiber Optik 100G QSFP28Pemancar Ethernet dan Pusat Data4 Kotak Terminal FTTH Port TERASMultimode OM2 Optical Patch CordLC UPC Singlemode Duplex AdapterLC APC Singlemode Duplex AdapterPemancar Serat Optik 100G QSFP28Mod Tunggal Simplex Tanpa FlangeKabel Drop Fiber Optic Kalis AirLC ST Multimode Fiber Patch CordPigtail OM2 10 Cores Fiber OpticPenyesuai ST Mod Tunggal SimplexPenyesuai Dupleks LC Mod TunggalModul Pemancar SFP Hot PluggableModul Optik XGSPON COMBO OLT PONMenyambung Sambungan Ethernet 1GPigtail Telekomunikasi FTTH FTTXPelompat Fiber Optik OM3 MTP MPOST / APC Mod-Single-Warna BerkodQuad Small Form-factor PluggablePenyesuai Fiber Optik Plastik SMPenutupan Meterai Mekanikal DomeTiub Penimbal Serat Optik 12corePigtail Rangkaian Telekomunikasi24 Pintu Penutupan Teras MendatarPigtail SC APC Fiber Optic BundlePigtail Kehilangan Sisipan RendahSC Multi-mode Duplex Fiber FlangeKotak Terminal dengan 6 PelabuhanPigtail Singlemode 12 Core BundleLengan Perlindungan Fusion SpliceRangka Pengedaran Serat Optik ODFPigtail Bundle Multi Cores LC OM3SFP Tembaga 1000m SFP yang serasiKotak Perlindungan Kabel JatuhkanBerkualiti tinggi FC Fiber JumperPenyesuai Gentian Logam Multimode50/125 Um Multimode Optical FiberModul Optik 20km untuk KomunikasiModul SFP Transceiver Mod TunggalJenis Pepejal Persegi Mod TunggalPemancar Fiber Optik QSFP-40G-SR4Modul Optcal 10GEPON OLT SFP PR30Penyesuai Fiber Optik Plastik OM4ABS BOX Splitter Sc Apc ConnectorLC TO FC Fiber Optical Patch CordCFP2-100G-LR4 Serasi 100GBASE-LR48C Pelabuhan ABS Box Pengedaran PCPigtail Panjang ST PVC DisesuaikanKotak Edaran Penutupan Splice FTTHPemancar Serasi SFP-25G-LR-S SFP28Kotak Perlindungan Kabel Drop FTTHLengan Pelindung Penyambungan MiniTiub Perlindungan Pengecutan PanasPLC Cassette 1X8 Masukkan SplitterCoupler penyesuai dual-mode DuplexOptica Rapida LC APC DX Patch CordPemancar Serat Optik COMBO OLT PONModul Pemancar Serat MTP / MPO DOMPigtail Fiber Optik SC / UPC 9/125Multicore Fiber Optical Patch CordKotak Terminal Dipasang di DindingST / UPC ke ST / UPC Mating SleeveModul Transceiver CFP2 1310nm 10kmMulti-mode Duplex LC / UPC AdapterFC / APC to FC / APC Mating SleevePemancar Optik 4x10G Hot Pluggable24 Kotak Terminal Fiber Optic PortLengan Perlindungan Kabel JatuhkanKotak Peti Serat Optik 4 PelabuhanKotak Perlindungan Kabel Serat DropKotak Terminal Serat Optik 12 CoresPemancar Modul SFP 100% yang serasi1.25G 1310 / 1490nm Tukar Modul SFPKotak Pengedaran dengan 6 PelabuhanKomunikasi Passive Optical Splitter24C Pelabuhan ABS Box Pengedaran PCMemasukkan Pemisah FTTH Jenis OptikSplitter Optik 1x2 Splitter TaperedPigtail Fiber Optik Tidak BerseluarModul Transceiver 25G CWDM SFP28 DOMKotak Perlindungan Kabel Fiber OpticAdapter atau Pemampat Fiber Optik SCPemancar Optik Singlemode 10km SFP28Transceiver Plugable Form Factor XFPKotak Penamatan Serat Optik 12 CoresMini Fiber Optic Splitter untuk FTTH1538.98nm 10km LC Transceiver ModulePemancar 850nm VCSEL 25Gigabit SFP28Kotak Terminal Fiber Optical Type 16CJenis ABS Box Cassette Jenis SplitterKotak Pemasangan Dinding Dalaman MiniModul Optik Modul 10GBASE-LR SFP AsliKotak Pengedaran Serat Optik Jenis 8DKotak Pengedaran 16 Cores Fiber OpticPemancar 16G / 25G / 40G / 50G / 100GPenyesuai Fiber Optik Tembaga SimplexRangka Pengagihan Fiber Optik FTTH 24Peti Terminal Fiber Optik 2 PelabuhanPenutupan Gentian Optik Gentian KubahMulti-mod GMII SFP Optical Transceive1310nm 2km SGMII SFP Optik TransceiveKotak Multimedia Maklumat Fiber OpticModul Optik 10G XFP SR / LR / ER / ZRModul Transceiver CFP4 OTN 1310nm 10kmPenutupan Serat Optik Gentian MendatarBox Termination PLC Splitter BlocklessKotak Pengedaran Serat Optik 12A JenisKotak Terminal Gentian Optik Jenis 16COptik FBT Splitter Fiber Optic CouplerPenyesuai Gentian Logam Simplex HibridPenyesuai Fiber Optik Mod Tunggal QuadLengan Perlindungan Splice Fiber OpticPeti Terminal Serat Optik Pelabuhan 8CKotak Terminal Gentian Optik Jenis 16DDrop Box Fusion Welding Protection BoxKotak Sambungan Kabel Drop Fiber OpticLengan Splice Fiber yang terlalu besar4 Peti Pengedaran Serat Optik PelabuhanPenutupan Jenis Mendatar / Dalam TalianKotak Lampiran Gunung Fiber Optic MountKotak Terminal Serat Optik 12 PelabuhanModul 10GBASE-T Transceiver Copper RJ45Kotak Terminal Gentian Optik Pelabuhan 8IP66 Panel Patch Fiber Optik Keluli IP6610GBASE Multimode Fiber SFP - SFP-10G-SRRangka Pengedaran Optik yang disesuaikanCoupler penyesuai mod tunggal LC SimplexKawat Patch Fiber Optik Berkualiti TinggiPemancar DOM 25GBASE-LR SFP28 1310nm 10kmPenyambung penyambung optik gentian optikPenyesuai Fiber Optik Mod Tunggal SimplexKotak Terminal Gentian Optik Pelabuhan 16Kotak Penamatan Pemisah PLC Jenis PemalamTransceiver BIDI Sfp Modul Tunggal SC / LCKotak bersama Peti Fiber Optik dalam talianTiub Perlindungan Pengecutan Panas LutsinarSplitter dengan Kehilangan Insertion RendahLengan Perlindungan Splice Fiber Mass RibbonPigtail Fiber Optik Berkod Warna Tanpa JaketPemasangan kabel gentian berstruktur 10G-10GRendah Insertion Loss PLC Splitter Optic FiberPenutupan Serat Optik Gentian Berkualiti TinggiPigtail Fiber Optik Berkod Warna ST Tanpa JaketPanjang gelombang DWDM dari 1528nm hingga 1566nmKotak Terminal Digunakan untuk Masukkan SplitterKotak Perlindungan Penyambungan Kabel Drop FusionMasukkan Box PLC Splitter dengan Sc Pigtail AdapterMeterai Meterai Penyambungan Gentian Optik MekanikalSambungan Fiber Optik Panas Panas yang Boleh DikecasFaktor Bentuk QSFP28 yang boleh dipasang dengan panasTransceiver 10GBASE-SR SFP yang serasi dengan Fortinet
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Senarai Produk Berkaitan

Rumah

Phone

Skype

Siasatan