Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
Harriet Zeng Ms. Harriet Zeng
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Sembang sekarang Hubungi pembekal
 Tel:86-28-81728221 E-mel:harriet@xrxoptic.com
SC APC UPC SM 0.9 pigtail
SC APC UPC SM 0.9 pigtail
SC APC UPC SM 0.9 pigtail
SC APC UPC SM 0.9 pigtail
SC APC UPC SM 0.9 pigtail
  • SC APC UPC SM 0.9 pigtail
  • SC APC UPC SM 0.9 pigtail
  • SC APC UPC SM 0.9 pigtail
  • SC APC UPC SM 0.9 pigtail
  • SC APC UPC SM 0.9 pigtail

SC APC UPC SM 0.9 pigtail

    Jenis bayaran: L/C,T/T
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
    Pesanan minimum: 100 Bag/Bags
    Masa penghantaran: 15 Hari

Maklumat asas

Model No.: SC/APC SC/UPC sm 0.9

Additional Info

Pengangkutan: Ocean,Air

Port: Shanghai,Shenzhen,Ningbo

Penerangan produk

Kawat serat optik SC boleh menghubungkan setiap jenis penyambung, kepala penyambung kalis air, mudah dipasang dengan liabiliti. Boleh memilih teras berbeza berdasarkan keperluan anda, dan kekuatan tegangan yang tinggi, prestasi asas yang baik. Biasanya shell APC dan boot berwarna hijau dan UPC berwarna biru. Ia digunakan terutamanya untuk rangkaian televisyen kabel, rangkaian telekomunikasi dan LAN komputer. SC fiber optik pigtail mempunyai SC / APC, SC / UPC, mengikut palam, anda boleh memilih semua jenis kabel optik untuk menyambungkan penyambung.
ORDERING MAKLUMAT

CONTOH

PIGTAIL: SCU-A1S9L3 (SC / UPC-G.657A1-SIMPLEX-0.9MM-LSZH-3M)

PATCH CORD: SCU-SCU-A1S9L3 (SC / UPC-SC / UPC-G.657A1-SIMPLEX-0.9MM-LSZH-3M)

SCU SC/UPC

FIBER TYPE

CABLE

CABLE SIZE

JACKET

LENGTH

SCA SC/APC

D              G.652D

S    SIMPLEX

9   0.9MM

L  LSZH

1     1M

 

A1            G.657A1

D    DUPLEX

2    2.0MM

P    PVC

2     2M

 

A2           G.657A2

 

3    3.0MM

 

3     3M

 

M1     OM1(62.5/125)

 

 

 

X    XM

 

M2    OM2(50/125)

 

 

 

 

 

M3    OM3(50/125)

 

 

 

 

 

M4       OM4(50/125)

 

 

 

 

1. Dada lembaran

 

Testing Condition

(dB)

SM

MM

APC

UPC

PC

Optical Performance

IL(dB)

1310/1550nm LD Light

0.25

0.2

0.2

0.2

RL(dB)

1310/1550nm LD Light

60

50

50

 

Environment

Performance

High Temperature

+85℃,168H

0.2

Temperature cycle

-40~+75℃,21cycle,168H

0.2

Humidity thermal(Fixed)

5℃,95%R.H.,168H

0.2

Humidity thermal cycle

10~+65℃,95%R.H.,21 cycle,168H

0.2

Mechanical Performance

Vibration

10~55Hz,1.5mm(p-p)

0.1

Bending

0.9kgf,-90°~+90°,100cycle

0.1

Torsion

2.5kgf,10times/min,±180°,200times

0.1n

Anti-tension

90N,10min

0.1

 

Dropping

1.5 height, 8 times

0.2

Repeat

10 Times inserts

0.1

Durability

>1000times

0.2

2. Prestasi Mekanikal dan suhu kerja

Working temperature

-40 to 80

Storage Temperature

-5 to 50

φ3.0 Fiber Curl Radius

30

Mm

φ3.0 Anti-tensile strength

9.0

Kgf

3. Indeks 3D

 

APC

UPC

 

Radius of cury

5-12

10-25

7-25

Apex offset um

0-50

Angle

7.5-8.5

 

 

sc upc 0.9mm simplex sm connectorsc apc 0.9mm simplex sm connectorsc apc 0.9mm simplex sm pigtail


Kategori produk : Pigtail Fiber Optik > SC Fiber Optic Pigtail

E-mel kepada pembekal ini
  • Ms. Harriet Zeng
  • Mesej anda mestilah antara watak-watak 20-8000

Senarai Produk Berkaitan

Rumah

Phone

Skype

Siasatan