Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
Harriet Zeng Ms. Harriet Zeng
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Sembang sekarang Hubungi pembekal
 Tel:86-28-81728221 E-mel:harriet@xrxoptic.com
Home > Produk-produk > Kabel Patch Fiber Optik > LC Fiber Optic Patch Cord
Perkhidmatan dalam talian
Harriet Zeng

Ms. Harriet Zeng

Tinggalkan pesanan
Hubungi sekarang

LC Fiber Optic Patch Cord

Penuh semua kategori product of LC Fiber Optic Patch Cord, kami adalah pengeluar khusus dari China, LC Patch Cord, LC LC Fiber Patch Cord pembekal / kilang, borong berkualiti tinggi produk baru yang LC Patch Cable R & D dan pembuatan, kita mempunyai perkhidmatan selepas jualan dan sokongan teknikal. Mengalu-alukan kerjasama anda!

China LC Fiber Optic Patch Cord Pembekal

Penyambung serat adalah sejenis peranti optik pasif asas untuk menyambungkan patch cahaya untuk menghantar isyarat cahaya dengan berkesan, yang mempunyai penyambung pada kedua-dua hujung kabel optik. Satu-satunya hujung dengan palam yang dipanggil serat optik pigtail, kedua-dua hujungnya mempunyai plag yang dinamakan tali patch gentian atau jumper.

kami boleh menyediakan pelbagai jenis penyambung seperti SC, FC, ST, LC, MU, MPO, MJRT, E2000, Duplex untuk jenis simplex, pelbagai kabel gentian boleh didapati seperti 9/125 (OS1), 62.5 / 125 OM1), 50/125 (OM2), 50/125 (OM3), mengikut keperluan anda. Kilang patch LC adalah kabel serat optik yang digunakan untuk melampirkan satu peranti ke peranti lain untuk penghalaan isyarat. LC bermaksud Penyambung Lucent. Ia adalah penyambung gentian optik bentuk kecil, separuh saiz SC ..




Senarai Produk Berkaitan

Rumah

Phone

Skype

Siasatan